מה חדש‏ > ‏

תלמידי כיתות ב' בבית הספר הירוק ע"ש יצחק רבין קיבלו בשמחה את ספר התורה

פורסם: 4 בנוב׳ 2018, 2:41 על ידי: simona.n@rabinyavne.org   [ עודכן 4 בנוב׳ 2018, 2:46 ]

   ביום שישי התקיימו בבית הכנסת "היכל הידידות" בשכונת נאות רבין טקסי קבלת ספר תורה "בראשית" לתלמידי כיתות ב' מבית הספר הירוק ע"ש יצחק רבין.

   מחנכות הכיתה, קרין וקטי, יצאו עם תלמידי כיתתן בלבוש לבן וחגיגי מלווים במתופפים ושירת פיוטים. התלמידים צעדו בתהלוכה חגיגית אל בית הכנסת שם חיכו להם הוריהם אשר קיבלו אותם בהתרגשות רבה כשהם צועדים אל רחבת בית הכנסת מתחת לטליתות ובליווי שירים ומשמע שופר.

במהלך הטקס הופיעו התלמידים בקטעי קריאה ושירים אשר לוו בנגינה ע"י המורה למוזיקה אנג'ליקה.

כבוד הרב אסף, הסביר לתלמידים על ארון הקודש, ההיכל וספר התורה. כמו כן, הוא פתח בפניהם את ההיכל בכדי שיוכלו לראות את ספרי התורה ולנשקם.

   מחנכות הכיתה ומנהלת בית הספר, עינת פוטרמן,  ברכו את התלמידים, חילקו לכל ילד את ספר בראשית עטוף בעטיפת זהב, שקית עם שקדים וצימוקים, כיפות פמוטים והפתעות.

   המסיבה היוותה את שיאו של פרק הלמידה על בית הכנסת ומושגים ראשוניים ביהדות, שנלמדו בכיתה ע"י הסגנית השנייה, אורלי סובל. כעת יתחילו הילדים ללמוד את הסיפורים המרתקים מספר "בראשית" מבריאת העולם ועד סיפורי האבות.

   צוות בית הספר וההנהלה מאחלים לתלמידים היקרים שהמפגש עם התורה ימלא אותם באורה, שישכילו, ילמדו, ירחיבו אופקים ויעשירו את עולמם.

         
ą
simona.n@rabinyavne.org,
11 בנוב׳ 2018, 2:11
ą
simona.n@rabinyavne.org,
4 בנוב׳ 2018, 4:21
ą
simona.n@rabinyavne.org,
4 בנוב׳ 2018, 4:21
Comments