מה חדש‏ > ‏

מעורבות חברתית

פורסם: 4 בנוב׳ 2013, 10:15 על ידי: marius@rabinyavne.org   [ עודכן 4 בנוב׳ 2013, 10:23 ]

   

בבית סיפרנו "הירוק ע"ש רבין" אנו מאמינים כי המעורבות החברתית מסייעת בגיבוש עולם ערכים הדוגל במימושן של: אחריות, אכפתיות, ערבות הדדית, יוזמה, סולידאריות חברתית ונתינה המהוות אבני יסוד בחברה. על כן, נמשיך לתרום למען מעורבותנו החברתית בכל אופניה.

· במהלך חודש חשוון עסקנו בסוגיות הקשורות למעורבות חברתית, הבהרנו יחד עם התלמידים את המושג ובדקנו יחדיו כיצד הוא בא לידי ביטוי בחיי היומיום שלנו.

· בחודש זה  קיימנו בחירות  פנימיות למועצת התלמידים בהם נבחרו  נציגי הכיתות  ולאחר מכן קיימנו בחירות  מתוקשבות בית ספריות ליו"ר המועצה.

· הוקם בספריית בית הספר "חדר רבין" ששימש כמרכז למידה /חדר הנצחה בו התלמידים למדו אודות נושאים שונים וחשובים כגון- דמותו של יצחק, תחנות עיקריות בחייו, אלימות, הסתה, הידברות , חופש הביטוי, דמוקרטיה ועוד.

· שגרירי חודש חשוון היו תלמידי כיתה ד' 2 והמחנכת אורלי אפלבוים ונטורה תודות... תודות... תודות.... יישר כוח! הייתם מקסימים!!

· ציינו את יום פטירתו של עוזי חיטמן משורר יוצר ומלחין מופלא שיצירותיו ממשיכות ללוות אותנו לאורך השנים.

· משמרות הזה"ב המשיכו בפעילותם החשובה למען ביטחונם של תלמידי והורי בית הספר.

· סיכמנו את החודש בטקס מרגש בו נפרדנו ממועצת התלמידים היוצאת וקידמנו בברכת הצלחה את חברי המועצה הנכנסת, ציינו את מצטייני החודש מכל הכיתות בבית הספר וקידמנו ברכה גם את המועצה הירוקה.

 

בברכת המשך עשייה פורייה

רעות בנימין- רכזת חברתית.

Comments